O nás

Internetový second hand Pikolín je jedním z největších online prodejců použitého oblečení na českém trhu. Našim zákazníkům nabízíme kvalitní značkové second hand i outlet oblečení z předních západoevropských metropolí za atraktivní ceny. Díky přehlednému e-shopu a snadnému filtrování se velice rychle na našich stránkách zorientujete a najdete si ideální kousek do Vašeho šatníku.

Každý den pro Vás vkládáme do obchodu tisíce nových položek, abychom Vám zajistili co největší výběr.  Každý kus oblečení pečlivě kontrolujeme a vybíráme pro Vás opravdu jen ty nejlepší kousky.

Neplaťte zbytečně vysoké částky za oblečení. U nás najdete značkové second hand oblečení za zlomek ceny oproti klasickým obchodům. Užijte si rychlý a pohodlný nákup.

Jak fungujeme

Použité oděvy a outlet nakupujeme od zahraničních dodavatelů, u nichž máme záruku kvality nejlepšího možného oblečení pro naše zákazníky.

Jednotlivé kousky oblečení třídíme do kategorií tak, aby každá kategorie byla pestrá a rozmanitá a nabídla  co největší možný výběr pro ženy, muže i děti.

Každý kus oblečení fotíme a snažíme se jej zachytit co nejvýstižněji.

Vyfocené oblečení je pečlivě zabaleno, uskladněno do regálů a připraveno k odeslání.

 

Tabulka velikostí